Instytut Nauk Technicznych > Rekrutacja > Studia stacjonarne – rekrutacja > Edukacja techniczno-informatyczna II 1,5-roczne – stacjonarne

Edukacja techniczno-informatyczna II 1,5-roczne – stacjonarne

studia stacjonarne II stopnia 1,5 roczne magisterskie

Rekrutacja śródroczna rok akademicki 2023/24

Wybór specjalności: Studenci po pierwszym semestrze dokonują wyboru jednej ze specjalności.
Warunkiem uruchomienia specjalności jest zgłoszenie się co najmniej 15 osób.

specjalności
nauczycielskie:

• technika z informatyką (TI)
nienauczycielskie:

• informatyka stosowana w technice (IST)
  • technologie internetowe i multimedialne (TIiM)
  • mechatronika (M)

• Wymagane wykształcenie kandydata: Studia przewidziane dla absolwentów studiów I stopnia z dyplomem inżyniera kierunków z dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie wiodącej dla kierunku edukacja techniczno-informatyczna lub dyscyplinach pokrewnych.
    • Wybór specjalności nauczycielskiej możliwy tylko przez osoby posiadające uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela w szkole podstawowej z zakresu techniki i informatyki.
  • Kryteria przyjęć na studia kandydatów: Konkurs dyplomów.
  • Termin rejestracji elektronicznej:15.01-18.02.2024 r.
  • Data ogłoszenia listy przyjętych na studia: 19.02.2024 r.
  • Termin wpisu na studia: 20-21.02.2024 r.
  • Termin ogłoszenia zakwalifikowanych do przyjęcia z listy rezerwowej: 21.02.2024
  • Termin wpisu na listę studentów zakwalifikowanych z listy rezerwowej: 22.02.2024

Więcej informacji: Kliknij tutaj

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

*Studia 1,5 roczne magisterskie stacjonarne i niestacjonarne edukacja techniczno-informatyczna realizowane ze wsparciem projektu Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP w ramach zadania: Realizacja Programu Rozwoju Kompetencji zawodowych na kierunku edukacja techniczno-informatyczna.

W ramach realizacji zadania zaplanowane jest zindywidualizowane wsparcie dla studentów ostatniego roku uzupełniających studiów magisterskich, polegające na propozycji certyfikowanych szkoleń z zakresu korzystania z oprogramowania inżynierskiego, warsztaty w zakresie e-commerce. wizyty studyjne w firmach, warsztaty z zakresu technologii zwinnych w zarządzaniu projektami, wsparcie ze strony Doradców Zawodowych w wejściu na rynek pracy oraz inne działania, rozwijające kompetencje zawodowe studentów.

O projekcie „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP” na stronie Biura Rozwoju