Przejdź do treści
Instytut Nauk Technicznych Opiekunowie roczników i starości

Opiekunowie roczników i starości

Opiekunowie roczników – rok akademicki 2020/2021


Kierunek edukacja techniczno-informatyczna

 

STUDIA STACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I dr inż. Maciej Zając

maciej.zajac@up.krakow.pl

pokój: 5, tel. 12-662-6339

konsultacje: wtorek 12:00-13:30

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu

Artur Kalita artur.kalita@student.up.krakow.pl
II dr inż. Łukasz Walusiak

lukasz.walusiak@up.krakow.pl

pokój 11a, tel. 12-662-6336

konsultacje: środa 13:00 – 14:15

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jakub Gajda jakub.gajda2@student.up.krakow.pl
III dr inż. Piotr Malczewski

piotr.malczewski@up.krakow.pl

pokój 116N lub 115N

konsultacje: poniedziałek 08:00-09:00

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste w pok. 115N po wcześniejszym uzgodnieniu.

Natalia Tokarczyk natalia.tokarczyk1@student.up.krakow.pl
IV mgr Kamila Kluczewska-Chmielarz

kamila.kluczewska@up.krakow.pl

pokój 43 lub 104N

konsultacje: środa 12.00-14.00

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Paweł Strączek pawel.straczek@student.up.krakow.pl

 

 

STUDIA STACJONARNE
2 stopnia (1,5 roczne i 2 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I dr inż Ewelina Baran

ewelina.baran@up.krakow.pl

pokój: 37,  tel. 12-662-6430

konsultacje: wtorek 10:30-12:00

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kamil Żegleń kamil.zeglen@student.up.krakow.pl
II dr inż. Wiktor Hudy

wiktor.hudy@up.krakow.pl

pokój: 11 lub 117N , tel. 12-662-6335 lub -7880

konsultacje: wtorek 10:30-12:00

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Grzegorz Kuleszyński grzegorz.kuleszynski@student.up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
II dr Grzegorz Jagło

grzegorz.jaglo@up.krakow.pl

pokój: 43 , tel. 12-662-6113

konsultacje: wtorek 14.45 – 15.45

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Piotr Suder piotr.suder@student.up.krakow.pl
III mgr inż. Marcin Jasiński

marcin.jasinski@up.krakow.pl

pokój: 116N , tel. 12-662-7879

konsultacje: środa 9:30-11.30

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu. Inny termin do uzgodnienia.

Małgorzata Antosz malgorzata.antosz@student.up.krakow.pl

 


Kierunek inżynieria bezpieczeństwa

 

STUDIA STACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I mgr inż. Mirosława Wojciechowska

miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl

pokój: 116N , tel. 12-662-7879

konsultacje: środa 13:00-14:30

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Oliwia Bularska oliwia.bularska@student.up.krakow.pl
II dr inż. Piotr Migo

piotr.migo@up.krakow.pl

pokój: 45a , tel. 12-662-6180

konsultacje: do uzgodnienia

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Joanna Podgórska joanna.podgorska@student.up.krakow.pl
III dr Natalia Ryłko

natalia.rylko@up.krakow.pl

pokój: 5 , tel. 12-662-6339

konsultacje: piątek 12:00 – 13:30

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Arkadiusz Tomecki arkadiusz.tomecki@student.up.krakow.pl