Przejdź do treści
Instytut Nauk Technicznych Opiekunowie roczników i starości

Opiekunowie roczników i starości

Opiekunowie roczników – rok akademicki 2022/2023


Kierunek edukacja techniczno-informatyczna

STUDIA STACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I dr inż. Paweł Hyjek

pawel.hyjek@up.krakow.pl

pokój:  13/N/35A ,  tel. 12-662-7881

konsultacje:

Jan Nalepa

Mikołaj Wilk

jan.nalepa1@student.up.krakow.pl
mikolaj.wilk@student.up.krakow.pl
II dr inż. Marcin Kowalski

marcin.kowalski@up.krakow.pl

pokój: 43,  tel. 12-662-6113

konsultacje:

Daniel Starzyk daniel.starzyk@student.up.krakow.pl
III dr inż. Maciej Zając

maciej.zajac@up.krakow.pl

pokój: 5, tel. 12-662-6339

konsultacje:

Artur Kalita artur.kalita@student.up.krakow.pl
IV dr Krzysztof Konieczny

krzysztof.konieczny@up.krakow.pl

pokój: 43, 104N
tel. 12-662-6113 / 7807

konsultacje:

Jakub Gajda jakub.gajda2@student.up.krakow.pl
STUDIA STACJONARNE
2 stopnia (1,5 roczne i 2 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I dr inż. Wiktor Hudy

wiktor.hudy@up.krakow.pl

pokój: 11/ 117N

konsultacje:

Piotr Fudala piotr.fudala1@student.up.krakow.pl
STUDIA NIESTACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
IV dr Grzegorz Jagło

grzegorz.jaglo@up.krakow.pl

pokój: 43 , tel. 12-662-6113

konsultacje:

Piotr Suder piotr.suder1@student.up.krakow.pl

Kierunek inżynieria bezpieczeństwa

STUDIA STACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I mgr inż. Marcin Jasiński marcin.jasinski@up.krakow.pl
pokój: 116N,   tel. 12-662-7879konsultacje:
Ernest Gawin ernest.gawin@student.up.krakow.pl
II dr inż. Piotr Czaja

piotr.czaja@up.krakow.pl

pokój: 43 / 104N,   tel. 12-662-6113 / 7807

konsultacje:

Monika Kucab monika.kucab@student.up.krakow.pl
III mgr inż. Mirosława Wojciechowska

miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl

pokój: 116N , tel. 12-662-7879

konsultacje:

Oliwia Bularska oliwia.bularska@student.up.krakow.pl
IV dr inż. Piotr Migo

piotr.migo@up.krakow.pl

pokój: 45a , tel. 12-662-6180

konsultacje:

Joanna Podgórska joanna.podgorska@student.up.krakow.pl
STUDIA STACJONARNE
2 stopnia (1,5 roczne i 2 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I
II mgr Przemysław Pączko

przemyslaw.paczko@up.krakow.pl

pokój:

konsultacje:

Grzegorz Koźlik grzegorz.kozlik@student.up.krakow.pl

Kierunek fizyka

STUDIA STACJONARNE
1 stopnia (3 roczne)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I dr hab. Barbara Garbarz-Glos

barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl

pokój:

konsultacje:

Katarzyna Gabzdyl katarzyna.gabzdyl@student.up.krakow.pl