Przejdź do treści
Instytut Nauk Technicznych Opiekunowie roczników i starości

Opiekunowie roczników i starości

Opiekunowie roczników – rok akademicki 2022/2023


Kierunek edukacja techniczno-informatyczna

 

STUDIA STACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I
II dr Kamila Kluczewska-Chmielarz

kamila.kluczewska-chmielarz@up.krakow.pl

pokój: 43,  tel. 12-662-6113

konsultacje:

 

Daniel Starzyk daniel.starzyk@student.up.krakow.pl
III dr inż. Maciej Zając

 

maciej.zajac@up.krakow.pl

pokój: 5, tel. 12-662-6339

konsultacje:

Artur Kalita artur.kalita@student.up.krakow.pl
IV dr Krzysztof Konieczny

 

krzysztof.konieczny@up.krakow.pl

pokój: 43, 104N
tel. 12-662-6113 / 7807

konsultacje:

Jakub Gajda jakub.gajda2@student.up.krakow.pl

 

 

STUDIA STACJONARNE
2 stopnia (1,5 roczne i 2 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I
II dr inż Ewelina Baran

ewelina.baran@up.krakow.pl

pokój: 37,  tel. 12-662-6430

konsultacje: wtorek 11-13,00
MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu

 

Kamil Żegleń kamil.zeglen@student.up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT

 

 

IV dr Grzegorz Jagło

grzegorz.jaglo@up.krakow.pl

pokój: 43 , tel. 12-662-6113

konsultacje:

 

Piotr Suder piotr.suder1@student.up.krakow.pl

 


Kierunek inżynieria bezpieczeństwa

 

STUDIA STACJONARNE
1 stopnia (3,5 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I
II dr inż. Piotr Czaja

piotr.czaja@up.krakow.pl

pokój: 43 / 104N,   tel. 12-662-6113 / 7807

konsultacje:

 

Julia Szotek julia.szotek@student.up.krakow.pl
III mgr inż. Mirosława Wojciechowska

miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl

pokój: 116N , tel. 12-662-7879

konsultacje:

 

Oliwia Bularska oliwia.bularska@student.up.krakow.pl
IV dr inż. Piotr Migo

 

piotr.migo@up.krakow.pl

pokój: 45a , tel. 12-662-6180

konsultacje:

Joanna Podgórska joanna.podgorska@student.up.krakow.pl

 

STUDIA STACJONARNE
2 stopnia (1,5 roczne i 2 letnie)
ROK OPIEKUN KONTAKT STAROSTA KONTAKT
I mgr Przemysław Pączko

 przemyslaw.paczko@up.krakow.pl

pokój:

konsultacje:

Grzegorz Koźlik grzegorz.kozlik@up.krakow.pl