Przejdź do treści
Instytut Nauk Technicznych Kontakt Pracownicy

Pracownicy

Dane kontaktowe do pracowników Instytutu Nauk Technicznych
Imię i nazwisko Telefon Pokój E-mail Konsultacje / dyżur
dr hab. Olesia Afanasieva, prof. UP 12-662-6180 45A olesia.afanasieva@up.krakow.pl
dr inż. Sławomir Bałuszyński
prof. dr hab. Mirosław Baran 12-662-6286 105 miroslaw.baran@up.krakow.pl
dr inż. Ewelina Baran 12-662-6430 37
ewelina.baran@up.krakow.pl
dr hab.inż. Artur Birczyński, prof. UP 12-662-6430 37
artur.birczyński@up.krakow.pl
dr inż. Piotr Czaja 12-662-6113 / 7807  43 / 104N
piotr.czaja@up.krakow.pl
dr hab. Barbara Garbarz-Glos, prof. UP 12-662-7806 / 6337
 103 N/ 44
barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl  
mgr Tomasz Heilig    12-662-6335 11 tomasz.heilig@up.krakow.pl
dr inż. Wiktor Hudy  12-662-6335 / 7880
 11/ 117N
wiktor.hudy@up.krakow.pl
 dr inż. Paweł Hyjek   12-662-7881 13N / 35A pawel.hyjek@up.krakow.pl
  dr Grzegorz Jagło 12-662-6113  43 grzegorz.jaglo@up.krakow.pl
 mgr inż. Marcin Jasiński 12-662-7879 116N
marcin.jasinski@up.krakow.pl
dr Kamila Kluczewska-Chmielarz 12-662-6113 43  kamila.kluczewska-chmielarz@up.krakow.pl
   
dr Krzysztof Konieczny 12-662-6113 / 7807 43, 104N krzysztof.konieczny@up.krakow.pl
dr hab. inż. Leszek Korzeniowski, prof. UP
  11A
leszek.korzeniowski@up.krakow.pl
dr hab. inż. Piotr Kulinowski, prof. UP 12-662-7880 / 6332
117N / 35
piotr.kulinowski@up.krakow.pl
dr inż. Marcin Kowalski 12-662-6330 35A
marcin.kowalski@up.krakow.pl
dr hab. Andrzej Kruk  12-662-6335 11 andrzej.kruk@up.krakow.pl
 
prof. dr hab. inż. Krystyna Kuźniar 12-662-6339  5 krystyna.kuzniar@up.krakow.pl
dr Piotr Migo 12-662-6180 45A piotr.migo@up.krakow.pl
dr hab. Henryk Noga, prof. UP 12-662-7874 / 6342  107N / 33 henryk.noga@up.krakow.pl
   
mgr Przemysław Pączko     przemyslaw.paczko1@up.krakow.pl
dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska 12-662-6180  45A malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl
dr hab. inż. Iwona Sulima, prof. UP 12-662-7881 14N / 35A iwona.sulima@up.krakow.pl
dr hab. inż. Agnieszka Twardowska, prof. UP 12-662-6337  34 agnieszka.twardowska@up.krakow.pl
dr hab. inż. Urszula D. Wdowik, prof. UP 12-662-6333 46A urszula.wdowik@up.krakow.pl
mgr inż. Mirosława Wojciechowska 12-662-7879 116N miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl
dr inż. Maciej Zając 12-662-6339 5 maciej.zajac@up.krakow.pl
dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec, prof. UP 12-662-7879 116N krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl
 
mgr Wojciech Kulinowski 12-662-6332 35 wojciech.kulinowski@up.krakow.pl
mgr Paweł Zięba 12-662-6341 12 pawel.zieba@up.krakow.pl