Przejdź do treści
Instytut Nauk Technicznych Kontakt Pracownicy

Pracownicy

Dane kontaktowe do pracowników Instytutu Nauk Technicznych
Imię i nazwisko Telefon Pokój E-mail Konsultacje / dyżur
dr hab. Olesia Afanasieva, prof. UP 12-662-6180 45a olesia.afanasieva@up.krakow.pl

piątek 15:00-16:00

MS Teams, e-mail, stacjonarnie.

prof. dr hab. Mirosław Baran
12-662-6286 105 miroslaw.baran@up.krakow.pl wtorek 14:00-16:00
MS Teams,
dr inż. Ewelina Baran
12-662-6430 37 ewelina.baran@up.krakow.pl

wtorek 12:30-14:00

MS Teams, e-mail, inne dni po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

dr hab. Wojciech Bąk, prof. UP 12-662-7806 / 6337
 103N, 44
wojciech.bak@up.krakow.pl wtorek 10:00-11:00
MS Teams, e-mail, telefon.
dr hab.inż. Artur Birczyński, prof. UP
12-662-6430
37
artur.birczyński@up.krakow.pl Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.
dr inż. Krzysztof Bryła 12-662-6330 35a
krzysztof.bryla@up.krakow.pl MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.
dr inż. Piotr Czaja 12-662-6113 / 7807  43 / 104N
piotr.czaja@up.krakow.pl Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.
dr hab. Barbara Garbarz-Glos, prof. UP 12-662-7806 / 6337
 103N / 44
barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl
mgr Tomasz Heilig    12-662-6335 11 tomasz.heilig@up.krakow.pl

wtorek 16:15-17:00

MS Teams, e-mail.

dr inż. Wiktor Hudy  12-662-6335 / 7880
 11/ 117N
wiktor.hudy@up.krakow.pl

wtorek 10:30-12:00

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

 dr inż. Paweł Hyjek   12-662-7881 13N / 35a pawel.hyjek@up.krakow.pl

środa 12:00-13:00

MS Teams, e-mail.

  dr Grzegorz Jagło 12-662-6113  43 grzegorz.jaglo@up.krakow.pl

wtorek 14.45 – 15.45

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

 mgr inż. Marcin Jasiński 12-662-7879 116N
marcin.jasinski@up.krakow.pl

czwartek 10:00-11:30

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu. Inny termin do uzgodnienia z wykładowcą.

mgr Kamila Kluczewska-Chmielarz 12-662-6113 / 7807 43, 104N  kamila.kluczewska@up.krakow.pl

środa 12.00-14.00

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

dr hab. Robert Kłaczyński, prof. UP
  107N
robert.klaczynski@up.krakow.pl
dr Krzysztof Konieczny 12-662-6113 / 7807 43, 104N krzysztof.konieczny@up.krakow.pl
dr hab. Leszek Korzeniowski, prof. UP
  107N
leszek.korzeniowski@up.krakow.pl
dr hab. inż. Piotr Kulinowski, prof. UP 12-662-7880 / 6332
117N / 35
piotr.kulinowski@up.krakow.pl Terminy konsultacji po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.
MS Teams, e-mail.
dr inż. Marcin Kowalski 12-662-6330 35a
marcin.kowalski@up.krakow.pl

wtorek 10:00-11:00

MS Teams, e-mail i osobiste.

dr Andrzej Kruk  12-662-6335 11 andrzej.kruk@up.krakow.pl

poniedziałek 12:30-14:00

MS Teams, e-mail i osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

 dr inż. Paweł Kurtyka  12-662-7881  15N / 46a
pawel.kurtyka@up.krakow.pl MS Teams i osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.
prof. dr hab. inż. Krystyna Kuźniar 12-662-6339  5 krystyna.kuzniar@up.krakow.pl

czwartek 14:00-15:00

MS Teams, e-mail, inne terminy oraz konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

dr inż. Piotr Malczewski 12-662-7879 116N
piotr.malczewski@up.krakow.pl

poniedziałek 08:00-09:00

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste w pok. 115N po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

dr Piotr Migo 12-662-6180 45a
piotr.migo@up.krakow.pl MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.
dr hab. inż. Krzysztof Mroczka, prof. UP 12-662-7876 / 6339
109N / 5
krzysztof.mroczka@up.krakow.pl

środa 10:45 – 11:45

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu.

Inny termin do uzgodnienia z wykładowcą.

dr hab. Henryk Noga, prof. UP 12-662-7874 / 6342
 107N / 33
henryk.noga@up.krakow.pl środa 10:00 – 11:00
MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.
dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska 12-662-6180  45a malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl wtorek 12:00 – 13:00
MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.
dr Natalia Ryłko 12-662-6339 5
natalia.rylko@up.krakow.pl

piątek 11:00 – 12:30

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu. Inny termin do uzgodnienia z wykładowcą.

dr Renata Staśko 12-662-6336  11a renata.stasko@up.krakow.pl MS Teams, e-mail, wszystkie dni tygodnia po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.
prof. dr hab. Jan Suchanicz
12-662-7807 / 6113
 104N / 43
jan.suchanicz@up.krakow.pl
dr hab. inż. Iwona Sulima, prof. UP
12-662-7881 14N / 11a
iwona.sulima@up.krakow.pl

poniedziałek 10:30-12:00

MS Teams, po wcześniejszym umówieniu się z wykładowcą.

dr hab. inż. Agnieszka Twardowska, prof. UP 12-662-6337  44
agnieszka.twardowska@up.krakow.pl

wtorek 13.30-14.30

MS Teams, e-mail.

dr inż. Łukasz Walusiak 12-662-6336 11a
lukasz.walusiak@up.krakow.pl

środa 10:00 – 12:00

MS Teams, e-mail, po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

dr hab. inż. Urszula D. Wdowik, prof. UP 12-662-6333 46a
urszula.wdowik@up.krakow.pl Konsultacje e-mailowe.
mgr inż. Mirosława Wojciechowska 12-662-7879 116N
miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl

środa 13:00-14:30

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

dr inż. Robert Wolański
12-662-6336
11a
robert.wolanski@up.krakow.pl

czwartek 11:30-13:00

MS Teams, e-mail, inne dni po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą.

dr inż. Anna Wójcicka 12-662-7876  109N / 46a
anna.wojcicka@up.krakow.pl
dr inż. Maciej Zając 12-662-6339 5
maciej.zajac@up.krakow.pl

wtorek 12:15-13:00

MS Teams, e-mail. Konsultacje osobiste.

dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec, prof. UP 12-662-7879 116N
krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl

poniedziałek 17:30-18:15

MS Teams, e-mail, konsultacje osobiste

mgr Wojciech Kulinowski
12-662-6332
35
wojciech.kulinowski@up.krakow.pl
mgr Paweł Zięba
12-662-6341
12
pawel.zieba@up.krakow.pl