Przejdź do treści
Instytut Nauk Technicznych Kontakt Pracownicy

Pracownicy

Dane kontaktowe do pracowników Instytutu Nauk Technicznych
Imię i nazwisko Telefon Pokój E-mail Konsultacje / dyżur
dr hab. Olesia Afanasieva, prof. UP 12-662-6180 45A olesia.afanasieva@up.krakow.pl
dr inż. Sławomir Bałuszyński
126622662 11A slawomir.baluszynski@up.krakow.pl wtorki 13:15-14:00 (stacjonarnie)
prof. dr hab. Mirosław Baran 12-662-6286 105/46 miroslaw.baran@up.krakow.pl czwartek 8:00-9:00 (stacjonarnie)
dr inż. Ewelina Baran 12-662-6430 37
ewelina.baran@up.krakow.pl
dr hab. Wojciech Bąk, prof. UP 12-662-6337/7806 33/103N wojciech.bak@up.krakow.pl
dr hab.inż. Artur Birczyński, prof. UP 12-662-6430 37 artur.birczyński@up.krakow.pl
dr inż. Piotr Czaja 12-662-6113 / 7807 43 / 104N piotr.czaja@up.krakow.pl wtorek 14:00-15:00 (stacjonarnie), konsultacje on-line pozostałe dni po wcześniejszym ustaleniu z wykładowcą (Teams, telefon, e-mail)
dr hab. Barbara Garbarz-Glos, prof. UP 12-662-7806 / 6337  103 N/ 44 barbara.garbarz-glos@up.krakow.pl Ms Teams, e-mail
mgr Tomasz Heilig   12-662-6335 11 tomasz.heilig@up.krakow.pl środa 13:00-13:45 (stacjonarnie oraz MsTeams)
dr inż. Wiktor Hudy   12-662-6335 / 7880  11/ 117N wiktor.hudy@up.krakow.pl
   dr inż. Paweł Hyjek
12-662-7881 13N / 35A pawel.hyjek@up.krakow.pl poniedziałek 11:00-12:00 (stacjonarnie)
  dr Grzegorz Jagło 12-662-6113 43 grzegorz.jaglo@up.krakow.pl wtorek 14:30-15:30
 mgr inż. Marcin Jasiński 12-662-7879 116N marcin.jasinski@up.krakow.pl wtorek 11:00-12:00 (stacjonarnie)
dr Kamila Kluczewska-Chmielarz 12-662-6113 43 kamila.kluczewska-chmielarz@up.krakow.pl
dr Kamila Komędera 4N,5N kamila.komedera@up.krakow.pl
dr Krzysztof Konieczny 12-662-6113 / 7807 43, 104N  krzysztof.konieczny@up.krakow.pl
dr hab. inż. Leszek Korzeniowski, prof. UP  126622662 11A leszek.korzeniowski@up.krakow.pl poniedziałki 14:30-16:00 (stacjonarnie)
dr hab. Andrzej Kruk  12-662-7879 116N/16N andrzej.kruk@up.krakow.pl wtorek 12:00-13:30
dr hab. inż. Piotr Kulinowski, prof. UP 12-662-7880 / 6332 117N / 35 piotr.kulinowski@up.krakow.pl terminy konsultacji po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą
dr inż. Marcin Kowalski 12-662-6330 35A marcin.kowalski@up.krakow.pl poniedziałek: 10:30-11:30 (stacjonarnie)
prof. dr hab. inż. Krystyna Kuźniar 12-662-6339 5 krystyna.kuzniar@up.krakow.pl czwartek 11:30-12:30 (stacjonarnie), inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą
dr inż. Piotr Migo 12-662-6180 34 piotr.migo@up.krakow.pl wtorek 13:30-14:00
dr hab. Henryk Noga, prof. UP 12-662-7874 / 6342 107N / 33 henryk.noga@up.krakow.pl termin po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą
dr Waldemar Ogłoza
  waldemar.ogloza@up.krakow.pl
prof. dr hab. Marek Ogiela 12-662-6333 46A marek.ogiela@up.krakow.pl
mgr Przemysław Pączko 12-662-6333 46A przemyslaw.paczko1@up.krakow.pl czwartek 9:00-10:00 ( Ms Teams, e-mail)
dr inż. Małgorzata Piaskowska-Silarska 12-662-6180    45A   malgorzata.piaskowska-silarska@up.krakow.pl poniedziałek 13:00-14:00 (stacjonarnie)
dr hab. inż. Krzysztof Pytel, prof.UP 12-662-6333  46A krzysztof.pytel@up.krakow.pl środa 14:00-15:00
dr hab. Roman Rosiek, prof.UP 12-662-7809 102N roman.rosiek@up.krakow.pl środa 11:30-13:00 (stacjonarnie),
inne terminy po wcześniejszym ustaleniu z wykładowcą (zdalnie)
dr hab. inż. Iwona Sulima, prof. UP 12-662-7881 14N / 35A/114N iwona.sulima@up.krakow.pl poniedziałek 12:00-13:00 (stacjonarnie)
dr hab. inż. Agnieszka Twardowska, prof. UP 12-662-6337 8N/44 agnieszka.twardowska@up.krakow.pl środa 11:30-12:30 (stacjonarnie)
mgr inż. Mirosława Wojciechowska 12-662-7879 116N miroslawa.wojciechowska@up.krakow.pl wtorek 17:00-18:30 (MsTeams, e-mail), inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu z wykładowcą
dr inż. Maciej Zając 12-662-6339 5 maciej.zajac@up.krakow.pl środa 12:50-13:30 (stacjonarnie)
dr hab. inż. Krzysztof Ziewiec, prof. UP 12-662-7879 116N/3 krzysztof.ziewiec@up.krakow.pl wtorek 10:00-10:45 (stacjonarnie)
Agnieszka Gajewska 12-662-6331 32 agnieszka.gajewska@up.krakow.pl
mgr Marek Dróżdż marek.drozdz@up.krakow.pl SUHORA
mgr Wojciech Kulinowski 12-662-6332 35 wojciech.kulinowski@up.krakow.pl
mgr Bartłomiej Zakrzewski 12-662-6301 409 bartlomiej.zakrzewski@up.krakow.pl
mgr Paweł Zięba 12-662-6341   12 pawel.zieba@up.krakow.pl