Instytut Nauk Technicznych > Aktualności > Umowa o współpracy z OSPS BHP

Umowa o współpracy z OSPS BHP

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby (OSPS) BHP, Oddział w Krakowie obchodziło 1 czerwca br. jubileusz 30-lecia swojej działalności.

Podczas uroczystości jubileuszu dyrektor Instytutu Nauk Technicznych (INT) Prof. dr hab. Henryk Noga podpisał umowę o współpracy z OSPS BHP w zakresie:

• podnoszenia poziomu wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy wśród pracowników i studentów INT, w tym wzajemny udział wykładowców i szkoleniowców – sygnatariuszy tej umowy,
  • podejmowania wspólnych przedsięwzięć informacyjno-promocyjnych oraz edukacyjnych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wzajemnego promowania instytucji,
  • doradztwa merytorycznego w przygotowaniu nowych kierunków studiów.

Ponadto INT został wyróżniony okolicznościowym medalem za dotychczasową współpracę z OSPS BHP, Oddział w Krakowie.

Gratulujemy członkom OSPS BHP rocznicy jubileuszu.

Zobacz więcej:

Strona OSPS  BHP