Instytut Nauk Technicznych > Aktualności > Gościnne Seminarium w INT

Gościnne Seminarium w INT

Od 14 do 18 marca br. w Instytucie Nauk Technicznych gościli w ramach programu Erasmus+ wykładowcy z Uniwersytetu Zarqa (Jordania). Dr Attar Hani i Dr Noura Qazza prowadzili zajęcia dydaktyczne w języku angielskim dla studentów kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna oraz Inżynieria Bezpieczeństwa. Tematyka tych zajęć obejmowała zakres sieci komputerowych (dr Attar Hani) oraz wpływ klimatu na projektowanie wnętrz (dr Noura Qazza). Wykłady cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród studentów.

18 marca goście z Jordanii w podczas wykładu dla pracowników i studentów Instytutu Nauk Technicznych przedstawili informacje na temat własnych badań naukowych oraz opowiedzieli o swoim pięknym kraju.

W czasie pobytu naukowców z Jordanii omówiono tematykę dalszej współpracy naukowej (w tym wymianę w ramach programu Erasmus+) studentów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych między naszymi Uczelniami.

Serdecznie dziękujemy za wizytę gości i zaproszenie do odwiedzenia ich Uniwersytetu.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów naszego Instytutu zainteresowanych dalszą współpracą naukową i edukacyjną z Uniwersytetem Zarqa (Jordania).

Dyrekcja Instytutu Nauk Technicznych