Instytut Nauk Technicznych > Aktualności > Porozumienie o współpracy

Porozumienie o współpracy

W dniu 21. 05. br.  delegacja nauczycieli akademickich Instytutu Nauk Technicznych Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, gościła w Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu. Celem spotkania delegacji było podpisanie przez Dyrekcje obu instytucji porozumienia o współpracy w zakresie kształcenia studentów ze szczególnym uwzględnieniem zajęć praktycznych. Współpraca obejmować będzie podejmowanie wspólnych przedsięwzięć ukierunkowanych na doskonalenie i rozwój procesu kształcenia oraz poszerzanie kompetencji społecznych studentów. W trakcie spotkania omówiono również współpracę kadry naukowej obu instytucji w kontekście rozwoju potencjału naukowego pracowników Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu oraz wspólne plany związane z kształceniem nauczycieli zawodu.

Porozumienie o współpracy w imieniu Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu podpisał Dyrektor dr hab. inż. Marek Aleksander, natomiast w imieniu Instytutu Nauk Technicznych Uniwersytetu Pedagogicznego Dyrektor dr hab. Henryk Noga prof. UP.