Instytut Nauk Technicznych > Aktualności > See&Say

See&Say

Zgłoszenia do 18 grudnia – Zachęcamy studentów do udziału!

See&Say to wydarzenie, w trakcie którego młodzi ludzie, podczas 15-minutowych spotkań, mogą skonsultować swoje prace, pomysły i projekty z doświadczonymi praktykami na rynku przemysłów kreatywnych. Tego dnia w jednym miejscu znajdą się najbardziej doświadczone osoby niemalże z każdego obszaru przemysłów kreatywnych. Najlepsze zgłoszone projekty zosnaną wypromowane na wystawie MUST SEE (relacja z zeszłorocznej edycji). Wielu z naszych absolwentów nie tylko rozwinęło swoje projekty, ale też nawiązało ciekawe współprace bądź dostało oferty pracy.

Tegoroczna edycja Przeglądu odbędzie się 30 stycznia w godzinach 10:00-18:00 w Warszawie.

Oprócz konsultacji uczestnicy mogą wziąć udział w szeregu dedykowanym im warsztatów.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Wystarczy zgłosić swoje prace, zaprezentowane w dowolnej formie w jednej z 14 kategorii.Formularz zgłoszeniowy, lista ekspertów i kategorii na www.seesay.pl.

Kilka przykładowych kategorii:

• Creative Technology – niestandardowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne, koncepty takich rozwiązań, aplikacje mobilne, interfejs/instalacje interaktywne, wearable technology, programowanie w służbie designu/sztuki, interactive art.
  • Gra – zrealizowane gry, projekty gier, pomysły na gry lub prace studenckie z tej dziedziny
  • Instalacja/Videoinstalacja – instalacje przestrzenne, interaktywne, obiekty, videoinstalacje, video wielokanałowe, aranżacje przestrzenne, scenografia.